Kuluçka ve Hızlandırıcı Programlarımıza neden katılmalısınız?

Kuluçka Programı Nedir?

Potansiyel girişimcilerin,yenilik odaklı ve teknoloji tabanlı iş fikirlerini hayata geçirmelerini sağlayan süreçte girişimcilerin ihtiyaç duydukları desteği sunmayı amaçlayan bir programdır.

Başlangıç aşamasında olan şirketlere bazı kolaylıklar sağlayan, rehberlik hizmeti sunan, ofis alanı sağlayan, yatırımcı bulma gibi konularda destek olan merkezlerdir.

Ön Kuluçka Nedir?

Potansiyel girişimcilerin iş fikri, iş modeli ve iş planı geliştirme sürecinde ihtiyaç duydukları desteği sunmak ve başarılı bir start-up kurma şanslarını arttırmak için sunulan her türlü hizmetin yer aldığı kuluçka evresidir.

Kuluçkadan önce iş fikirlerinin pazarda uygulanabilirliğinin test edildiği ve risklerin azaltıldığı bir ortamdır. Ön kuluçka, finansal risk taşıyan, pazar potansiyelinin belirlenmesi ve ekip yetkinlikleri gibi konularda eksiklikler yaşayan, sermaye ihtiyacı olan potansiyel girişimcilere çözümler sunar. Yeni bir iş geliştirme sürecinin başlangıç noktasıdır.

Hızlandırıcı Program

Genellikle üç aylık program dahilinde başlangıç aşamasındaki girişimci adaylarına temel yaşam giderleri, ofis alanı ve yoğun mentorluk sağlayan kuluçka merkezleridir.

Nasıl Başvurulur?

MX Startup ekosistemine üye olduktan sonra başvuru işleminizi panelinizden gerçekleştirebilirsiniz. Bu yeni dünyaya adım atmak için hadi, şimdi harekete geç!

Başvurunu Gerçekleştir